Thursday, February 29, 2024

Arbitrat shqiptarë Eldorian Hamiti dhe Juxhin Xhaja, kryesorë në Conference League

Lexo

Eldorian Hamiti dhe Juxhin Xhaja jan perzgjedhur per dy ndeshje te Conference League. Dy arbitrat e njohur te Superiores do te gjykojne perkatesisht takimet Sepsi – CSKA Sofia dhe Steaua – CSKA 1948 Sofia.

Keto dy takime jan programuar te zhvillohen te enjten e dates 3 gusht. Ndihmes te Hamitit jan caktuar Denis Rexha dhe Erind Burgu ndersa arbiter i katert Erjon Bastari.

Nderkaq Juxhin Xhaja do te kete asistente Nertil Bregasin dhe Arber Zallen ne Steaua – CSKA 1948. Ne kete takim do te jete gjyqtare e katert Emanuela Rusta.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img