Thursday, February 22, 2024

Situatë konfuze te Kukësi

Lexo

Situata te Kukesi eshte shume e nxehte. Pas arrestimit te presidentit Safet Gjici stafi teknik dhe lojtaret ende nuk e dine se çdo te ndodhe me fatin e tyre. Shumë aludime shume thashetheme por asgje konkrete.

Se fundmi raportohet se ka pasur nje mbledhje me strukturat drejtuese te ketij klubi ku nder te tjera eshte vene theksi se aksionet do ti mbesin familjes Gjici. Nderkohe trajneri Rraman Hallaçi duket i ikur pasi drejtuesit kan projektuar Rodolfo Vanolin ne krye te skuadres. Ky i fundit e njeh kampionatin shqiptar duke qene se ka drejtuar Dinamon para dy sezonesh.

Pritet te shihet se çdo te ndodhe me kuksianet te cilet ne edicionin e ri me gjase do te luftojne per te qendruar mes me te mireve.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img