Thursday, April 18, 2024

BESHIKTASH – TIRANA, falas në ekranin e MCV TV. Sonte ora 20:00 drejtpërdrejt nga Stambolli

Lexo

“Eshte tamam

Korriku Europian i Futbollit ne MCN!

TE ENJTEN drejtperdrejte nga “VODAFONE ARENA”, Stamboll, MCN sjell free dhe eskluzivisht per te gjithe tifozet e Tiranes sfiden:

BESHIKTASH – TIRANA

Per raundin e dyte kualifikues ne UCL!

Ne komentin e Alban Xhihanit dhe Ermal Tahiri sfidoni vapen me adrenalinen qe ju servir Stambolli me Besiktas – Tirana!”. 

Ky është postimi i gazetarit të mirëjohur sportiv, Gerti Çarçani, i cili pas një përvoje shumë vjeçare mediatike, në mediat e shkruara dhe vizive, aktualisht është drejtues i emisionit “Skaner në MCN”, duke moderuar dy herë në javë, të mërkurë dhe të dielë emisionin sportiv me të ftuar special nga fusha e futbollit e më gjërë.

Postim i cili synon të afrojë sa më shumë shikuesit me ekranion e MCN-së për të shijuar live supersfidën e mbrëmjes së sotme, Beshiktash-Tirana e vlefshme për raundin e dytë të  Conference League. Suksese bardhebluve në fitoren e radhës!

 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img