Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me COVID-19

Lexo

(Video) Diplomohen 30 fizioterapistët e parë të Kursit 1-vjeçar. Shulku: FSHF po investon shumë për sektorin e mjekësisë sportivë

Departamenti i Mjekësisë Sportive në FSHF ka përmbyllur me sukses kursin për formimin e fizioterapistëve dhe mjekëve sportive, të...

Volejboll-Vllaznia për femra dhe meshkuj, nesër mysafir në kryeqytet për tu ndeshur me Partizanin. Uniforma të reja për femrat

Superliga e volejbollit për femra dhe meshkuj ka filluar pasditen e së premtes me dy çifet, Skënderbeu-Tirana, me një...

Korça e dashuruar me volejbollistët shkodranë. Pas Adma Mikopules, Skënderbeu rrëmbeu edhe treshen e meshkujve, Drinazi-Lloshi-Preka

Korça dhe Shkodra, si dy nga qytetet e traditës, kulturës dhe historisë, kanë pasur vazhdimisht raporte shumë të mira...

Federata e Futbollit të Portugalisë konfirmon se Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi vjen vetëm disa ditë pas ndeshjeve së Portugalisë kundër Francës në Ligën e Kombeve dhe kundër Spanjës në një miqësore ndërkombëtare, që do të thotë se kontaktet e fundit të tij kanë qënë me një mori yjesh të futbollit.

Superylli menjëherë pasi rezultoi pozitiv me koronavirus, u largua nga ekipi kombëtar dhe do të humbasë ndeshjen e së mërkurës kundër Suedisë, si dhe ndeshjet e ardhshme të klubit për Juventusin. Është konfirmuar se 35-vjeçari tani është vetë-izoluar dhe është asimptomatik

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -