Monday, April 15, 2024

Egnatia-Vllaznia, gati për start. Trajnerët Tetova dhe Osmani zyrtarizojnë formacionet

Lexo

Egnatia dhe Vllaznia, përballen në orën 15:00 në stadiumin e qytetit të Rrogozhinës për llogari të turit gjysëmfinal të Kupës së Shqipërisë. Në këto momente skuadrat janë duke bërë nxemjen e zakonshme në fushën e lojës, ndërkohë që dy trajnerët kundërshtar, Edlir Tetova i Egnatias dhe Qatip Osmani i Vllaznisë kanë zyrtarizuar formacionet e para. Ato janë:

Egnatia:Sherri,Dylis,Montenegro,Fernando,Aleksi,Malota,Ndreca,Zejnullai,Fangaj,Spahiu,Ibrahimoglu Trajner:Edlir Tetova

Vllaznia:Qarri,Juriç,Krymi,Gruda,Sala,Balaj,Boshnjaku,Mala,Hakaj,Stojanoviç,Alivoda Trajner:Qatip Osmani

Gjyqtarë:

Enea Jorgji(Elbasan), Denis Rexha, Rejdi Avdo(Tiranë), Silvio Dyrmishi(Elbasan)

Var:Emanuela Rusta(Elbasan) Avar:Florjan Lata(Durrës) Delegat:Marjus Sulejmani(Tiranë) Vëzhgues:Ilirjan Kristo(Tiranë).

Fatos LAMAJ

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img