Wednesday, February 21, 2024

Erzeni-Teuta sfidë e luftuar, por pa fitues

Lexo

ERZENI 0-0 TEUTA

Mbyllet barazim pa gola sfida mes Erzenit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 17-të në Superiore. Një ndeshje direkte mes dy ekipeve për mbvijetesën, por tashmë ndajnë nga një pikë që nuk i hyn në punë asnjërës skuadër për objektivat e tyre. Pavarësisht rasteve të shumta, ndeshje e luftuar dhe me ritëm, por në fund nuk nxori fitues.

Teuta kishte mundësinë më të mirë në pjesën e parë, por Erando Karabeci gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

Me këtë barazim, Teuta mbetet në vendin e fundit me 16 pikë, ndërsa Erzeni në vendin e tetë me 18 pikë.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img