Foto-Lajm Izmir Smajli-Mirënjohja për babain!

Lexo

Lojërat Olimpike “Tokio 2020”-Garon, Erkand Qerimaj, i pari në Baterinë “B”

Peshëngritësi shkodran, Erkand Qerimaj nën kujdesinj e trajnerit të tij personal, Zef Kovaçi, është ngjitur në pedanëne Lojërave Olimpike...

Lojërat Olimpike “Tokio 2020”-Shkodrani, Erkand Qerimaj garon mëngjesin e së shtunës, ora 05.00

Shkodrani, Erkand Qerimaj duket mjaft optimist për konkurimin në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”. Së bashku me trajnerin e tij...

Lojërat Olimpike “Tokio 2020”-Notarja Nikol Merizaj vendos rekord kombëtar, por nuk kualifikohet në finale, e treta në baterinë e saj dhe e 42-ta në...

Notarja shqiptare Nikol Merizaj, pjesë e delegacionit sportiv shqiptar në  Lojërat Olimpike “Tokio 2020” ka përfunduar garën e 50...

Foto-Lajm Izmir Smajli-Mirënjohja për babain!

Nga Tokyo ku është në pritje të startit të Lojrave Olimpike, atleti i talentuar shkodran, kampion dhe rekordmen shqiptar, por edhe kampion Ballkani dhe Europe, poston një foto shumë domethënëse me babain e tij, Muhamet Smajlaj, qytetarin e mirënjohur shkodran, por edhe ish sportistin e Vllaznisë, të cilit ia dedikon gjithçka ka arritur në karrieren e tij sportive.

“Me baben tem ku fal mundit dhe sakrifices tij jam ktu ku jam sot #Tokyo2020”, shkruan kampioni Izmir Smajlaj në rrjetin social FB.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -