Wednesday, November 29, 2023

FSHF-Hidhet shorti për Kategorinë Superiore të moshave, ja kalendari i plotë i këtij sezoni

Lexo

Është hedhur ditën e sotme në ambientet e Shtëpisë së Futbollit shorti për edicionin e ri të kampionatit të Kategorisë Superiore për grupmoshat U-19 dhe U-17, U-15 dhe U-13.

Të pranishëm në këtë short ishin përfaqësues të klubeve, të cilët u njohën me datat dhe kundërshtarët respektivë për çdo javë të këtij sezoni.

Kampionati i Kategorisë Superiore për secilën prej këtyre grupmoshave është i ndarë në dy grupe, A dhe B, me tre faza, ku në fazën e tretë aplikohet përgjysmimi i pikëve në klasifikim, pas përfundimit të dy fazave të para.

Ja si do të ndeshen skuadrat e Kategorisë Superiore për moshat në këtë edicion:

U13-A

U13-B

U15-A

U15-B

U17-A

U17-B

U19-A

U19-B

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img