Wednesday, February 21, 2024

Grushte te femrat, ndeshja Tirana-Vllaznia ndërpritet prej sherrit

Lexo

Kryendeshja e futbollit të femrave, Tirana-Vllaznia, e zhvilluar  në kompleksin ”Skënder Halili” ka degjeneruar në dhunë, ku nuk kanë munguar edhe grushtet mes protagonistëve. Mesa duket dhuna në futbollin shqiptar nuk njeh gjini, dhe pasqyra më e mirë është ajo që ka ndodhur sot në fushë mes futbollisteve të Tiranës dhe Vllaznisë.

Pas shpërthimit të dhunës në fushë, zyrtarët e ndeshjes e kanë parë të udhës që ta ndërpresin ndeshjen, e cila tashmë do të bëhet pjesë e shqyrtimit të Komisionit të Disiplinës dhe Etikës.

PANORAMASPORT.AL

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img