Thursday, February 29, 2024

Gvozdenovic: “Ishim shumë dobët. 4 gabime elementare, e çuditshme”

Lexo

Trajneri i Skënderbeut, Ivan Gvozdenovic foli për MCN TV, pas humbjes së thellë me rezultatin 5-0 ndaj Vllaznisë:

Çfarë nuk shkoi? Nuk ishim mirë, shumë dobët. Nuk kuptoj nga golat, ishin 4 gabime elementare, e çuditshme. Vllaznia e meritonte të fitonte sot, urime.

Skënderbeu ka luhatje, iu ka ndodh dhe fazën e parë e njëjta situatë.

Jo vetëm Skënderbeu, po shumë skuadra nuk kanë vazhdimësi. Vetëm Egnatia ka shumë fitore. Te goli ishte gabim. Nuk kuptoj si ka mundësi, por prap ky është futboll dhe kemi kritika”

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img