Thursday, February 22, 2024

I ftohti dhe dëbora shtyn ndeshjen Tërbuni-Besëlidhja. Java e 8-të e Kategorisë së dytë

Lexo

Përballja mes Tërbunit dhe Besëlidhjes e vlefshme për javën e 8-të të Kategorisë së Dytë, nuk do të zhvillohet. Reshjet e dëborës dhe moti i keq ka bërë që dy skuadrat të mos paraqiteshin në fushën e lojës, me takimin që ishte programuar të luhej në orën 13:30.

Sipas informacioneve të fundit, rreshjet e dëborës vazhdojnë ende duke e bërë terrenin e stadiumit jopraktik. Delegatët e ndeshjes së bashku me arbitrat nuk kanë udhëtuar dhe me shumë mundësi organizatorët e ndeshjes do të diskutojnë që takimi të shtyhet në një datë tjetër.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img