Thursday, February 22, 2024

Kategoria e Parë-Luhen sot tre takimet e para të javës së 18-të

Lexo

Jo vetëm Superiorja edhe Kategoria e Parë do të zbresë në fushë për të bërë llogaritë e javës së 18 të kampionatit. Takime dhe duele mjaft interesante janë në program dhe java e 18-të është vërtetë e “zjarrtë”,teksa ditën e sotme do të luhen 3 ndeshje.

Korabi do të presë Kastriotin. Kjo përballje do të startojë në orën 13:30. Paralelisht do të luhet edhe sfida mes Luzit dhe Lushnjës,si dhe Tomorit dhe Apolonisë. Dibranët dhe fierakët kërkojnë 3 pikët për të konsoliduar pozitat në “Play-Off”,ndërsa Lushnja synon të vijojë ndjekjen direkt pas tyre.

KORABI-KASTRIOTI 13:30

(Në Vorë)

LUZI 2008-LUSHNJA 13:30

TOMORI-APOLONIA 13:30

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img