Thursday, June 13, 2024

Kategoria e Parë mbyll ndeshjet e javës së 3-të, ja rezultatet

Lexo

Kategoria e Parë ka mbyllur të gjitha ndeshjet e javës së tretë. Rezultate mjaft interesante janë shënuar, teksa tashmë skuadrat nisin të pozicionohen në tabelën e klasifikimit.

Të gjitha ekipet kanë marrë nga 1 pikë në të gjitha ndeshjet. Ndeshja Bylis-Tomori përfundoi me rezultatin 1-1. Të parët që kaluan në avantazh ishin miqtë me Marselinon, ndërkohë në të 58′ Emini vulosi sfidën.

Një sfidë emocionuese ishte edhe ajo mes Apolonisë dhe Besës e cila u mbyll në barazimin 1-1. Xhabrahimi shënoi në të 26-ën ndërsa Umejiego i dhuroi pikë fierakëve në minutën e fundit të duelit.

Ndërsa Kastrioti dhe Flamurtari janë ndarë në barazim pa gola, ashtu si Luzi me Korabin.

 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img