Friday, April 19, 2024

Laçi e mbyll pjesën e parë në avantazh me supergolin e Mazrekajt

Lexo

Laçi ka arritur të shënojë dhe golin e avantazhit ndaj Petrocub në sfidën e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”.

Mentor Mazrekaj në minutën e 38-të do të shënonte për kurbinasit një gol spektakolar duke çuar shifrat në 1-0 për vendasit.

E gjithë festa në kampin e bardhezinjve me tifozët që brohorasin në “Elbasan Arena”.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img