Thursday, February 22, 2024

Leo Mesi inauguron anijen më të madhe të lundrimit në botë

Lexo

Leo Messit, në “skenë” për një mbrëmje. Nuk është sigurisht ngjarja e parë që sheh prezencën e argjentinasit, lojtari simbol i Inter Miami, i cili bashkëpunoi në eventin inaugurues të anijes më të madhe turistike në botë, të quajtur Royal Caribbean. Një moment relaksi, në pritje të nisjes së kampionatit të ri.

Leo Messi falenderoi të gjithë të pranishmit, madje u shfaq i zënë ngushtë para mikrofonave dhe kamerave: “Dua të falënderoj qytetin e Miamit dhe të gjithë anëtarët e Royal Caribbean, sepse e di se çfarë do të thotë kjo anije dhe ky moment për të gjithë. Zoti ju bekoftë dhe fat të mirë me gjithçka”.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img