Tuesday, April 23, 2024

Londra vishet kuqeblu, atmosfer e paparë emocion rrënqethës-Women’s Uefa Champions League: Çelsi-Vllaznia

Lexo

Nis në stadiumin “Kingsmeadoë” të Londrës, sfida e futbollit femra, Çelsi-Vllaznia, takim ky i vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve të Europës. Interesim i madh nga tifozëria shqiptare, mes të cilëve edhe shumë pjesëtarë të komunitetit verior dhe sidomos të Shkodrës. Atmosfera në stadiumin londinez është mjaft entuziaste, falë një numri të madh tifozësh shqiptarë që kanë mbushur shkallët e stadiumit në mbështetje të ekipit kuqeblu të Vllaznisë.

(Video) Atmosfera në stadium, përpara fillimit të ndeshjes, Çelsi-Vllaznia.

Ndeshjen, Çelsi-Vllaznia, mund ta ndiqni në adresen

https://youtu.be/n9z0pëdy7bU

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img