Wednesday, July 24, 2024

Merkato-Vllaznia, firmos me brazilianin Nunes Da Silva Amarante Kaina

Lexo

Kuqeblutë duket se kanë zgjidhur problemin e sulmit. Pasditen e sotme, klubi shkodran njofton se  ka firmosur me brazilianin, Nunes Da Silva Amarante Kaina. Një lojtar shtatlartë, i cili sezonin e kaluar ka qënë pjesë e Besës së Kavajës në kategortnë e parë duke shënuar 7 gola.

 

“VLLAZNIA FIRMOS ME SULMUESIN BRAZILIAN KAINA

KF Vllaznia bën të ditur se ditën e sotme ka firmosur kontratë me futbollistin brazilian Nunes Da Silva Amarante Kaina. Ai luan në pozicionin e qendërsulmuesit, është 24 vjeç dhe me të është firmosur një kontratë dyvjeçare.

KF Vllaznia i uron mirëseardhjen këtij futbollisti!

Ëelcome Kaina!”, shkruan klubi kuqeblu në postimin e tij të shpërndarë në rrjetin social FB.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img