Tuesday, July 23, 2024

Pas pak, në stadiumin “Loro Boriçi”, ndeshja e fundit e kampionatit, Vllaznia-Laçi, sponsori Alban Xhaferi i bindur tek suksesi!

Lexo

Edhe rreth një orë na ndajnë nga sfida, Vllaznia-Laçi e vlefshme për javën e fundit të Kampionatit të 83-të Kombëtar të Futbollit-Kategoria Superiore. Ndeshje kjo përcaktuese për fatin e titullit kampion. Kuqeblutë janë në garë me Teutën që bashkëkryesojnë me pikë të barabarta, po në lojë janë edhe Laçi me Partizanin. Do të jenë rezultatet e javës së fundit, kryesisht ato që luhen në “Loro Boriçi”, Vllaznia-Laçi, ajo e “Niko Dovanës”, Teuta-Apolonia” dhe e stadiumit të Ballshit, :Adush Muça”, Bylis-Partizani, të cilat do të vendosin fatin e titullit kampion për sezonin 2020-2021.

Në një postim në rrjetin social FB të pak oërëve më parë, sponsor i kuqebluve, Alban Xhaferi shkruan:

“S’ka forcë as ndryshim pa lejen e Zotit”

Sot ne shkojme te qete dhe me merite drejt objektivave tona

Te gjithë jemi më të motivuar deri në maksimum për të luftuar deri ne fund

#rikthiminesukses eshte tashma realitet

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img