Friday, June 21, 2024

Pas pak, ora 19.00 në “Elbasan Arena”, finalja e Superkupës së Shqipërisë, Teuta-Vllaznia.

Lexo

Kuqeblutë e Vllaznisë zbresin në tapetin e gjelbërt të “Elbasan Arena” për të zhvilluar nxemjen në pragndeshjen finale ndaj Teutes. Takimi do të gjykohet nga arbitri Kridens Meta i kolegjumit të Tiranës.

Trajnerët kundërshtarë, Edi Martini dhe Thomas Brdariç do ta nisin ndeshjen me këto formacione

Teuta: Qirko, Todorovksi, Ivanoviç, Selmani, Xhekson, Aleksi, Daja, Kallaku, Vila, Plaku, Gjorgjiev. Trajner: Edi Martini.

Vllaznia: Zogoviç, Gurishta, Adili, Dianje, Bulatoviç, Krymi, Jonuzi, Heriç, Kruja, Latifi, Gjurgjevikj. Trajner: Thomas Brdariç.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img