Sunday, December 3, 2023

(Video) Këpucari i njohur shkodran, 75 vjeçari Shaban Ferhati, një jetë të tërë tifoz i flaktë me Vllazninë-Intervista dhe pamje nga minimuzeu sportiv ne dyqanin e tij

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img