Pas pak, San Marino-Shqipëri, trajnerët kundërshtarë, Reja dhe Valeta dorëzojnë formacionet zyrtare

Lexo

Zyrtare, Bekim Balaj, në formacionin e parë, anti-Erzeni. Vllaznia, kërkon tre pikën në sfidën e sotme ndaj shijakasve

Erzeni dhe Vllaznia, janë gati për startin e ndeshjes së javës së 19-të të kategorisë Abissnet Superiore. Ndeshja në...

(Pas ndeshjes) I ikën fitorja nga duart në Laç, madje humb 4-3. Trajneri Edi Martini, kritika skuadrës për shpërqëndrimin!

Teuta e Durrësit e drejtuar nga trajneri shkodran, Edi Martini, e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen e...

(Pas ndeshjes) Fiton me përmbysje ndaj Teutës 4-3, trajneri i Laçit, Gentjan Mezani, optimist për të kapur Europën

Nga një skuadër që në javët e mëparshme ishte në kufijtë e mbijetesës në Superiore, me fitoret e realizuara...

Sfida eleminatore e Botërorit “Katar 2022” është gati. Pas pak, në orën 20:45 starton ndeshja San Marino-Shqipëri. Të dyja skuadrat kanë mbërritur në stadium dhe po përgatiten për të dalë në nxemjen e zakonshme përpara ndeshjes. Ndërkohë, dy trajnerët kundërshtarë Edi Reja i Shqipërisë dhe Franko Valeta kanë dorëzuar formacionet zyrtare. Trajneri Reja, ashtu siç pritej ka bërë disa ndryshime. Në sulm, Broja dhe Manaj do të kenë mbështetjen e Lenjanit. Në mesfushë rikthehen Memushaj e Ramadani, bashkë me Baren. Ajeti dhe Gjimshiti do të formojnë qendrën e mbrojtjes, mbështetur nga krahët nga Hysaj kapiten dhe Veseli. Në portë, ashtu siç ishte bërë e ditur më parë nga trajneri Reja,  është Strakosha.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

Ndeshje e “çmendur” në Laç. Kurbinasit, mundin me përmbysje Teutën, 4-3

Laçi-Teuta 4-3(Shënues: Adeleke 22′, 72′, Babatunde 24′, Ujka 68′ / L. Vila 12′, Kallaku (P) 16′, Gruda 90)Një ndeshje e “çmendur” mund të konsiderohet...
- Advertisement -