Tuesday, April 23, 2024

Starova: Egnatia, skuadra e vetme që kishte luksin për eksperimente në Superiore

Lexo

Sulejman Starova, specialist futbolli, foli për ecurinë e Egnatias.

Në emisionin “Skaner” në MCN TV, Starova tha se rrogozhinasit, ishin ekipi i vetëm që kishin luksin për eksperimente në Superiore.

Edhe rivalët e Egnatias nuk e kanë pasur të lehtë me Skënderbeun. Reaguan në pjesën e dytë dhe iu afruan golit, jo me penallti, se ajo ishte në fund fare. 

Egnatia ishte skuadra e vetme që kishte luksin për eksperimente në kampionat, për shkak të shkëputjes. Tani do e shikojmë nëse i ka zgjidhur dilemat për formacionin, se Tetova ka thënë që e ka në mendje. U bënë shumë lëvizje në janar. 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img