Sunday, May 26, 2024

Starton në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshja çerekfinale e Kupës së Shqipërisë, Vllaznia-Korabi

Lexo

Ka startuar në orën 16.00 në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, ndeshja çerekfinale e Kupës së Shqipërisë, Vllaznia-Korabi.

Trajnerët përkatës, Tomas Brdariç(Vllaznia) dhe Agim Canaj(Korabi) aktivizojnë këto futbollistë në formacionin e parë:

VLLAZNIA: Zogoviç, Gurishta, Adili, Shehi, Isaevksi, Krymi, Marku, Kruja, Imeri, Sise, Dilaver. Trajner: Thomas Brdariç

KORABI: Mehidri, Kurti, Dida, Paplekaj, Muça, Joti, Mziu, Çutra, Topalli, Marku, Skuka. Trajner: Agim Canaj

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img