Starton në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshja çerekfinale e Kupës së Shqipërisë, Vllaznia-Korabi

Lexo

Emocionuese! Sot në Koplik janë mysafir kampionët bardheblu. Kupa e Shqipërisë. Sot ora 15:00, 6 ndeshjet e fundit të turit të parë, mes tyre...

Veleçiku i Koplikut që aktualisht luan në Kampionatin Kombëtar të kategorisë së dytëtë futbollit shqiptar, sot pret si vizitor...

Çikalleshi: Kjo kombëtare duhet ndryshuar. Nëse është e nevojme, duke filluar edhe prej meje!

Ka luajtur në fushë për shumë minuta, madje këtë radhë ndaj Islandës me shiritin e kapitenit në krah. Në...

Analiza e Rejës. Justifikime, marrje përgjegjësie dhe gati të ulet me Dukën për vazhdimësinë e tij në krye të kuqezinjëve

I gjendur në një breshëri kritikash për paraqitjen zhgënjyese të kombëtares shqiptare, përfshirë edhe këtë fundit me Islandën, tekniku...

Ka startuar në orën 16.00 në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, ndeshja çerekfinale e Kupës së Shqipërisë, Vllaznia-Korabi.

Trajnerët përkatës, Tomas Brdariç(Vllaznia) dhe Agim Canaj(Korabi) aktivizojnë këto futbollistë në formacionin e parë:

VLLAZNIA: Zogoviç, Gurishta, Adili, Shehi, Isaevksi, Krymi, Marku, Kruja, Imeri, Sise, Dilaver. Trajner: Thomas Brdariç

KORABI: Mehidri, Kurti, Dida, Paplekaj, Muça, Joti, Mziu, Çutra, Topalli, Marku, Skuka. Trajner: Agim Canaj

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -