Monday, July 22, 2024

Trajneri Deliallisi, pret edhe një sulmues për Erzenin

Lexo

Pavaresisht se merkatoja eshte mbyllur, Erzeni pret te kompletoi edhe afrimin e fundit ne skuader. Alfred Deliallisi pas sfides me Vllaznine theksoi se kerkon edhe nje sulmues per sezonin e ri.

Drejtuesit e kan plotesuar kete deshire te trajnerit te tyre dhe kan “peshkuar” ne Bregun e Fildishte. Klubi ka arritur marrëveshjen me Alasan Kulibali sulmuesi 20-vjeçar pritet qe ne ditet ne vazhdim te bashkohet me shijakasit. Lojtari eshte i lire ne treg dhe kjo ua lejon drejtuesve qe ta sjellin ne Superiore.

Gjithashtu ne ditet ne vazhdim ne Shijak pritet te mberrije edhe nje mbrojtes me Deliallisin qe shikon ti kompletohet skuadra para javes se 3-te te Superiores. Ndalesa per ndeshjet e kombetares vjen ne  nje moment te duhur per Erzenin,teksa do te luaj ndaj Teutes ne kuadër te javes se trete.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img