Saturday, May 18, 2024

(Video) Trajneri i moshave, Gilman Lika, flet pas eleminimit të Vllaznisë në Conference League dhe të ardhmen e saj në kampionatin shqiptar

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img