Sunday, May 19, 2024

(Video) Ajet Bizi, futbollist i Vllaznisë U21, autor i 2 golave në fitoren 9-3 ndaj Egnatias. Mbiemri “Bizi”: Kënaqësi dhe përgjegjësi për ta justifikuar!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img