Monday, June 24, 2024

(Video) Ndriçim Shtubina e mbyll me Egnatian. Pas 3 vitesh bashkëpunim: futbollist, drejtor sportiv dhe së fundmi trajner U21, deklaron largimin nga Rrogozhina. Një prej pistave edhe KF Vllaznia!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img