Friday, June 21, 2024

(Video) Analiza e ish futbollistit kuqeblu, Fatmir Lugji, pas humbjes së Superkupës nga Vllaznia dhe parashikimi për sezonin e ri futbollistik

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img