Thursday, February 29, 2024

(Video) Asllani rrëfehet për ‘Seria A’: Ëndrra ime është të mposht Italinë në Euro 2024!

Lexo

Mesfushori i kombëtares shqiptare dhe Interit, Kristjan Asllani, ka treguar se ëndrra e tij për momentin është të mundë Italinë në kampionatin europian me Shqipërinë.

Shqiptari është rrëfyer për faqen zyrtare të kampionatit italian nuk është kursyer të tregojë ëndrrën e tij më të madhe, duke u shprehur:

“Nuk do doja ta thoja këtë me zë, por ëndrra ime, jo e madhe do të thoja, por e vogël, është të fitoj kundër Italisë në kampionatin Europian”. Këtë përgjigjje Asllani e dha teksa bashkë me Interin përgatitet të luajë sonte finalen e Superkupës së Italisë kundër Napolit.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img