Friday, June 14, 2024

(Video) Baftjar Abazaj, Kryegjyqtar i KK të boksit U-16, shprehet i kënaqur për masivitetin e ekipeve pjesëmarrëse dhe nivelin e boksierëve. Shkodër-4 qershor 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img