Wednesday, July 24, 2024

(Video) Boks Profesionist. Trajneri Zef Gjoni, i kënaqur me fitoret e boksierëve të tij Arjon Kajoshi dhe Nelson Hysa. Turneu i radhës në Angli

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img