Friday, June 21, 2024

(Video) Drejtori teknik i Akademisë Vllaznia, Alban Hasani, flet për organizimin e ri të futbollit të moshave, por edhe emocionet e pragndeshjeve, Teuta-Vllaznia(Superkupa) dhe Vllaznia-Juventus(Futboll Femra)

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img