Sunday, December 3, 2023

(Video) Fitoi finalen e Kupës së Shqipërisë me Tiranën 1-0, Vllaznia U-19 pritje ceremoniale në Shkodër. Trajneri Luan Zmijani, drejtori sportiv Alban Hasani dhe golashënuesi Antonio Delaj flasin pas suksesit

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img