Wednesday, May 22, 2024

(Video) Kryebashkiakja Voltana Ademi, flet për suksesin e fitimit të dy kupave të Shqipërisë në futboll, Vllaznia e madhe dhe Vllaznia U-19, si dhe Privatizimin e Vllaznisë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img