Thursday, May 30, 2024

(Video) Gara e Rekordit Kombëtar 8.16 m në Kërcim së Gjati, vendosur nga atleti shkodran, Izmir Smajlaj, në “Ditën e Kërcimeve”, aktivitet ky i organizuar në Tiranë në kujtim dhe nderim të figurave sportive, Vildan Tufi dhe Arben Papuli

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img