Monday, June 24, 2024

(Video) Gazetari sportiv i Fax News, Maks Tashi, flet për pragndeshjen gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë Vllaznia-Laçi, dhe kampionatin në terësi

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img