(Video) Ibrahim Dizdari-Figurë e madhe e sportit shqiptar. Flasin djemtë e tij, Flamuri dhe Alushi, si dhe Dr. Eqerem Berdica, bashkohës dhe mik i familjes

Lexo

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -