Thursday, February 29, 2024

(Video) Mbi 40 vite në shërbim të sportit në Malësinë e Madhe. Gazetari sportiv Bashkim Ramekaj, nderohet me një kupë në emrin e tij. Flasin organizatori Ndue Burgaj, Ilmi Kurti dhe Nuri Rexha

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img