(Video) Mbrojtësi kuqeblu, Ersin Hakaj, premton fitore dhe gol ndaj Kukësit.(Të martën, ora 16:00, Vllaznia-Kukësi, në “Loro Boriçi)

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -