Wednesday, February 21, 2024

(Video) Menaxheri i futbollit Luan Shpuza, falenderon të pranishmit e shumtë nga fusha e futbollit e më gjërë që nderuan vëllain e tij, ish futbollistin e Vllaznisë dhe kombëtares, Zamir Shpuza, në ceremoninë e dhjetë vjetorit të ndarjes para kohe nga jeta

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img