(Video) Mirel Josa, mbërrin në Shkodër dhe flet si trajner i Vllaznisë

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -