Thursday, May 30, 2024

(Video) Presidenti i volejbollit shkodran të femrave, Florian Zekja, takohet me skuadrën kuqeblu dhe ndjek seancën stervitore në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img