(Video) Rudi Vata: Vllaznia i ka kapacitetet të fitojë dy trofetë e sezonit. Ish futbollisti dhe ish trajnerz i i Vllaznisë, analizon fitoren e kuqebluve për Kupë me Partizanin dhe pragndeshjen e Kampionatit me Teutën.

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -