Thursday, November 30, 2023

(Video) Sponsori kuqeblu Xhaferi, paralajmëron largime dhe afrime te reja, flet për privatizimin dhe premton një Vllazni kampione sezonin e ri futbollistik

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img