Monday, July 22, 2024

(Video) Trajneri i ri i Vllaznisë Qatip Osmani, kolegu i tij nga Meqadonia e Veriut Bashkim Lijvore, zhvillojnë stërvitjen e parë stërvitore me ekipin e Vllaznisë së bashku me pjesën tjetër të stafit teknik, Ndriçim Shtubina, Ideal Lekiqi dhe Aurel Locaj

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img