Wednesday, May 22, 2024

(Video) Fitoi miqësoren me Otrant, por trajneri kuqeblu, Migen Memelli, kërkon më shumë nga skuadra. Teuta dhe Kukësi, miqësoret e radhës. Vllaznia-Otrant Olimpik i Ulqinit, 2-0. Stadiumi “Loro Boriçi”-1 gusht 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img