Sunday, December 3, 2023

(Video) “Triathlon Labeat 2021”, edicioni i 9-të-Shirokë Shkodër (Not, çiklizëm, vrapim), organizuar nga Shoqata Shkodra Sport dhe Bashkia Shkodër-pamje nga aktiviteti

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img