Wednesday, November 29, 2023

(Video) Zv.Trajneri i Vllaznisë, Elvis Plori, karikon skuadrën për fitoren ndaj Kukësit dhe marshimin drejt titullit kampion

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img