Monday, April 15, 2024

(Video)Merkato-Latifi, nga ish kuqeblu, zyrtarizohet bardheblu!

Lexo

Prej dy sezonesh aktivizimi me Vllazninë, Liridon Latifi ndërprert bashkëpunimin me kuqeblutë dhe nuk vonon të gjejë skuadrën e re.

Ajo është Tirana, duke bërë që futbollisti prishtinas, nga kuqeblu të vishet në bardheblu. Lajmin në fjalë e bën të ditur Klubi i Futbollit Tirana duke e shoqëruar me një video të shkurtër në të cilin Latifi prezantohet me uniformën bardheblu.

Nga sa bëhet e ditur, pas largimit nga Vllaznia, në adresë të tij ka pasur oferta edhe nga klube të tjera, brenda dhe jashtë vendit, por në fund biseda me presidentin tiranas Refik Halili e ka bindur Latifin që të vishet bardheblu.

(Video) Liridon Latifi në mjediset klubit Tirana pranë stadiumit “Selman Stërmasi” me uniformën bardheblu.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img