Sunday, February 25, 2024

Vllaznia-Kukësi, të dielën, ora 17:00, në stadiumin “Loro Boriçi”. Klubi kuqeblu nxjerr në treg biletat

Lexo

KF VLLAZNIA – KF KUKËSI

Duke filuar nga sot, biletat mund t’i gjeni:

Tek dyqani UNIVERSAL

(Ora 09:00 – 20:00)

Biletatia e Stadiumit “Loro Boriçi“

Të Shtunën dhe të Dielën

(Ora 10:00 – 18:00)

Market VLLAZNIA – Tek Stacioni i Trenit

ONLINE: https://shop.vllaznia.al/biletat/

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img